LC APC LC APC Simplex 2.0 mm PVC LC Patchcord SM Fiber Patch Cable lc apc patch kabelis FTTH fibra optica jumper 1m 15m

LC APC LC APC Simplex 2.0 mm PVC LC Patchcord SM Fiber Patch Cable lc apc patch kabelis FTTH fibra optica jumper 1m 15m  €8.24
  • Jungtis: LC APC LC APC
  • Pluošto kabelis: g657a
  • Grįžti Prarasti: daugiau nei 60dB
  • Tipas: Simplex
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Elemento Ilgio: 1m
  • Slopinimas dėl 1550nm: 0.22 dB/km
  • Bangos ilgis: 1310/1550
  • Ilgis: 1m to 15m
  • Dydis: 2.0mm
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Įterpties nuostoliai: Ne daugiau kaip 0,3 dB
  • Jungties Tipas: LC/APC
  • Prekės Pavadinimas: Uv spinduliuotė
  • Pluošto režimas: SMF 9/125um
  • Slopinimas dėl 1310nm: 0.36 dB/km

LC APC LC APC Optinio Pluošto Patchcord 2.0 mm PVC G657A Simplex Pluošto Kabelis

Tai 9/125 OS2 vienos rūšies optinio pluošto kabelis idealiai tinka prisijungimas 1G/10G/40G/100G, "Ethernet" jungtys.Jis gali gabenti duomenis iki 10km prie 1310nm, arba iki 40km prie 1550nm

Už didmeninę kainą, sąraše, susisiekite su [email protected]

Specifikacija

Jungties Tipas LC LC lenkų Tipas APC į APC Pluošto Režimas OS2 9/125µm Bangos ilgis 1310/1550nm Įterpties Nuostoliai ≤0.3 dB Grįžti Nuostolių ≥60dB Pluošto Klasės G. 657.Minimalus Lenkimo Spindulys 10mm Slopinimas ne 1310 nm 0.36 dB/km Slopinimas ne 1550 nm 0.22 dB/km Pluošto Skaičius simplex Kabelio Skersmuo 2.0 mm Kabelio Striukė PVC Poliškumas A(Tx) B(Rx) darbinė Temperatūra -20~70°C Sandėliavimo Temperatūra -40~80°C

Produkto Renginiai

Į optinio pluošto kabelis yra pramonės standartas, degumo įvertinimas PVC striukė ir simplex pluošto jungtis, kuri atitinka EIA/TIA 604-2 didelės spartos kabelių tinklai.

QC Kontrolės Prietaisai

Mes yra skirta teikti vartotojams su neįvykdyti, standartus atitinkančių produktų ir paslaugų

Sertifikatas

Pakuotė

Žymos: optinio pluošto patchcord, apc sc, lc upc, ftth, lc fiber optic, fibra optica rinkinys, patchcord sc, apc tinklo, APC, ftth įrankis


  • FTTH Tikslioji Sintezė Splicer Komshine FX37 su 0.02 dB Sujungimas Nuostolių TIPAS-71C Sintezės Splicer

    FTTH Tikslioji Sintezė Splicer Komshine FX37 su 0.02 dB Sujungimas Nuostolių TIPAS-71C Sintezės Splicer

    FTTH Tikslioji Sintezė Splicer Komshine FX37 su 0.02 dB Sujungimas Nuostolių SUMITOMO TIPAS-71C Sintezės Splicer Pagrindinis Charateristics ---4.3-colių high definition capacitive touch ekrano. ---320 kartų vaizdo didinimo,5mm sintezės užleidžiant už skaidulų, ultra-trumpas pjovimo ilgis ---300
    €905.83
  • Hua wei imanager U2000 tinklo valdymo programinę įrangą, nms

    Hua wei imanager U2000 tinklo valdymo programinę įrangą, nms

    Hua wei imanager U2000 tinklo valdymo programinę įrangą, nps APRAŠYMAS Su informacinių technologijų ir IP technologijas ir konvergencijos įvairiose pramonės šakose (pavyzdžiui, telekomunikacijų, IT, media ir vartotojų elektronikos pramonės), telekomunikacijų pramonė patyrė milžiniškus pokyčius.Plačiajuosčio ryšio
    €82.42
  • 10VNT IDEALUS Kabelis Striptizo 45-163 Rezervo Vamzdžių Valikliai 3.2-5.6 mm Optinio Pluošto Kabelio Apvalkalas Striukė Cutter Loose Tube Nemokamas pristatymas

    10VNT IDEALUS Kabelis Striptizo 45-163 Rezervo Vamzdžių Valikliai 3.2-5.6 mm Optinio Pluošto Kabelio Apvalkalas Striukė Cutter Loose Tube Nemokamas pristatymas

    10VNT IDEALUS Kabelis Striptizo 45-163 Rezervo Vamzdžių Valikliai 3.2-5.6 mm Optinio Pluošto Kabelio Apvalkalas Striukė Cutter Loose Tube Nemokamas pristatymas Prekės ženklas Idealus Modelis 45-163 Savybės: 1.Reguliuojamas peiliukai gali būti nustatytas bet koks gylis, siekiant padėti
    €56.87

  • 10vnt/lpt FTTH 1X16 PLC

    10vnt/lpt FTTH 1X16 PLC " SC/APC SM 0,9 mm PVC G652D 1m FTTH šviesolaidžio Splitter SC APC Nemokamas Pristatymas

    1x16 PLC Pluošto Splitter, Mini Modulis, 900um, SC/APC Optinė Jungtis SC Singlemode simplex Plieno Vamzdis plc optinis splitter Savybės *Puikus Mechaninė,Mažas Dydis *Didelis Patikimumas *Mažas įterpties Nuostoliai ir mažai Poliarizacijos Priklausomi nuostolių *Didelis kanalų skaičius *Puiki
    €79.48 €67.56
  • R4850G6 1U 3000W Didelio Našumo Lygintuvas už

    R4850G6 1U 3000W Didelio Našumo Lygintuvas už "HUAWEI" ETP48100-B1 maitinimo modulis MA5680T 48V50A

    Prašome Rūšies žinoti Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Pastaba: Prašome susisiekti, jei turite KS sąrašą, ar jūs negalėjote rasti dalių numeriai nuo mūsų internetinėje parduotuvėje.Mes turime daug atsargų, kurios negalėjau įkelti visus juos internete. Dλkojame uώ SeeMe Technology Co.,
    €77.23
  • 10vnt/daug L925B optinio Pluošto mechaninė sudurti FTTH Patalpų Greitai Pagimdė, Fiber Optic Mechaninė Splicer

    10vnt/daug L925B optinio Pluošto mechaninė sudurti FTTH Patalpų Greitai Pagimdė, Fiber Optic Mechaninė Splicer

    : Savybės: 1. Remiantis unikalios box-statybos fiksavimo technologija. 2. Tikslumo metalo lydinio komponentų su co-centrinis savęs centravimas, puikus ir patvarus optinis turtą. 3. Pažastyje įmonė montavimo optinės skaidulos, mažina bet kokios veiklos skaidymo dėl prarastos atitikimo gel. 4.
    €12.36
  • Kontaktai

    [email protected]

    Dalintis