SC SC Singlemode Fiber Optic Patch Kabelis SC UPC SM 2.0 3.0 mm mm 9/125um FTTH Pluošto Pleistras Laido Optinio Pluošto Jumper 3m 5m 10m 30m

SC SC Singlemode Fiber Optic Patch Kabelis SC UPC SM 2.0 3.0 mm mm 9/125um FTTH Pluošto Pleistras Laido Optinio Pluošto Jumper 3m 5m 10m 30m  €9.53 €4.76
  • Jungtis: SC-SC
  • Grįžti Nuostolių: Daugiau nei 50dB
  • Sertifikavimo: CE
  • Įterpties nuostoliai: Mažiau nei 0,2 dB
  • spalva: Geltona
  • Modelio Numeris: SC-SC Pluošto Pleistras Laido
  • Pluošto Skersmuo: 2.0 mm
  • Dydis: 20*19*3CM
  • Pluošto Ilgis: 1/3/5/10/20/30m
  • Prekės Pavadinimas: JT-COM
  • Elemento Ilgio: 5m
  • Jungties Tipas: SC/UPC
  • Skaidulų Tipas: Vieną Režimas
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Suderinamas: Linksys
  • Lenkijos Pabaigos Veido: UPC
  • Produkto pavadinimas: Fiber Optic Patch Cord

Žymos: Pluošto, ftth, ftth įrankis, 4 pluošto kabelis, garbė, fxo vartai, krepšinio turėtojas, conector sc upc, patalpų optinio pluošto lašas kabelis, anritsu otdr


  • OTDR Pradėti Kabelį Langelį 1KM OTDR Bandymas pratęsti liniją OTDR vienos rūšies optinio pluošto testeris SC-LC

    OTDR Pradėti Kabelį Langelį 1KM OTDR Bandymas pratęsti liniją OTDR vienos rūšies optinio pluošto testeris SC-LC

    Įžanga Skirta pagalba bandymų optinio pluošto kabelį, kai naudojant OTDR.Į OTDR Pradėti Pluošto lauke yra naudojamas Optinis Laiko Domeno Atspindi metrų (OTDR s) padėti sumažinti poveikį OTDR pradžios pulso matavimo neapibrėžtį.Yra daug skirtingų konfigūracijų ir pluošto ilgio. Savybės Impulso
    €76.65
  • LC/UPC -LC/UPC Šarvuotos Fiber Patch Kabelis, Duplex 2 Core Vienos rūšies Šarvuotos PVC optinis Patch cord

    LC/UPC -LC/UPC Šarvuotos Fiber Patch Kabelis, Duplex 2 Core Vienos rūšies Šarvuotos PVC optinis Patch cord

    LC/UPC -LC/UPC Šarvuotos Fiber Patch Kabelis, Duplex 2 Core Vienos rūšies Šarvuotos PVC optinis Patch cord Parametras Vienetas FC, SC, LC/ Šarvuoti pluošto pleistras laido ST, MU MT-RJ, MPO E2000 SM MM SM MM SM MM SM PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC Įterpties
    €6.59 €4.95
  • Hua wei imanager U2000 tinklo valdymo programinę įrangą, nms

    Hua wei imanager U2000 tinklo valdymo programinę įrangą, nms

    Hua wei imanager U2000 tinklo valdymo programinę įrangą, nps APRAŠYMAS Su informacinių technologijų ir IP technologijas ir konvergencijos įvairiose pramonės šakose (pavyzdžiui, telekomunikacijų, IT, media ir vartotojų elektronikos pramonės), telekomunikacijų pramonė patyrė milžiniškus pokyčius.Plačiajuosčio ryšio
    €82.42

  • FC-6S Pluošto Cleaver balde Didelio Tikslumo Cleaver peilis

    FC-6S Pluošto Cleaver balde Didelio Tikslumo Cleaver peilis

    FC-6S Pluošto Cleaver ašmenys Didelio Tikslumo Cleaver peilis FC-6S yra lengvas ir patikimas cleaver statybos optinio tinklo , Sukurta puiki perkeliamumas, FC-6S yra idealiai tinka FTTx.12-pozicija ašmenys gali tęsti 36,000 kartus vieno pluošto skverbiasi pro užuolaidas, ar 3,000 laikas 12-pluošto juostelės skverbiasi pro
    €4.94 €4.89
  • KELUSHI Nemokamas Pristatymas SC-LC aukštos kokybės Optinio tinklo Adapteris SC Vyrų LC Moterų Hibridinis Optinis Adapteris FTTH Įrankiai SM

    KELUSHI Nemokamas Pristatymas SC-LC aukštos kokybės Optinio tinklo Adapteris SC Vyrų LC Moterų Hibridinis Optinis Adapteris FTTH Įrankiai SM

    Nemokamas Pristatymas SC-LC aukštos kokybės Optinio tinklo Adapteris SC Vyrų LC Moterų Hibridinis Optinis Adapteris KELUSHI Tai-SC-LC 2,5 mm iki 1.25 adapteris, skirtas vaizdo ir gedimų ieškiklis su jungties kištuko (male )pabaigoje ir adapterio lizdas (female) pabaigos .ji tiesiog prijunkite į 2,5 mm skylės konvertuoti
    €6.21 €5.65
  • 200PCS/Pak FTTH SC UPC SC APC Single-Mode Optinio Pluošto greita jungtis (Embedded tipas PK UPC Jungtis Mėlyna

    200PCS/Pak FTTH SC UPC SC APC Single-Mode Optinio Pluošto greita jungtis (Embedded tipas PK UPC Jungtis Mėlyna

    €124.53 €112.07
  • Kontaktai

    [email protected]

    Dalintis